O firmie

Zaufanie zbudowane na innowacji

Foodcom S.A. jako pierwsza firma handlowa na Świecie, zdecydowała się na publikację cen produktów mleczarskich, po jakich dokonuje transakcji handlowych i brokerskich.

Początki firmy

Firma Foodcom powstała w 2013 roku. Jej założycielem jest Aleksander Paciorkiewicz, który pełni rolę prezesa spółki. Przez stosunkowo krótki okres udało mu się zyskać zaufanie klientów, zbudować silny zespół i sukcesywnie realizować swój innowacyjny plan. Do tej pory traderom Foodcom udało się wyeksportować prawie 30 000 000 kg najlepszych polskich produktów mleczarskich oraz przywieźć 10 000 000 kg produktów do Polski.

Szansa dla sprzedających i kupujących

Rynek mleczarski w Polsce charakteryzuje się dużym rozproszeniem - znajduje się na nim dosłownie kilka dużych wytwórców i mnóstwo mniejszych, lokalnych firm. Dzięki innowacyjnemu podejściu i solidnej współpracy z największymi markami w Europie udało się stworzyć firmę, która cieszy się opinią zaufanego partnera i łączy lokalny biznes z międzynarodowymi rynkami.

Kompleksowe podejście

Dzwoniąc do Foodcom mogą uzyskać Państwo pomoc w zakresie kupna, sprzedaży i transportu towarów - dedykowany broker zajmie się zleceniem od jego początku do końca. Dzięki temu kontaktujecie się Państwo tylko z jedną osobą, która doskonale zna szczegóły transakcji i kieruje nią szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Cały świat w zasięgu

Zatrudniając zespół złożony ze specjalistów, w którym każdy doskonale zna specyfikę obsługiwanego regionu, udało się nawiązać kontakty handlowe z firmami z 40 krajów z całego świata. Poprzez staranny wybór dostawców produkty zakupione za pośrednictwem Foodcom wyróżniają się bardzo wysoką jakością.

Copyright 2015