Oferty pracy

Rozwijaj się razem z naszym zespołem!

Poznaj handel w praktyce, korzystaj z naszego doświadczenia oraz międzynarodowych kontaktów i pracuj z uśmiechem w samym Centrum Warszawy.

International Commodity Trader

Oferujemy:

  • - Umowę o pracę, poprzedzoną okresem próbnym,
  • - Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole, z możliwością intensywnego rozwoju poprzez system szkoleń, w tym zagranicznych,
  • - System wynagradzania uwzględniający osiągane rezultaty handlowe,
  • - Liczne wyjazdy służbowe,
  • - Udział w krajowych i zagranicznych targach towarowych,
  • - Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, Fitprofit,
  • - Odkrywanie kuchni świata podczas wspólnych obiadów.

Zadania:

  • - Pozyskiwanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy,
  • - Zdobywanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu,
  • - Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych,
  • - Współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy.

Wymagania:

  • -Minimum 3 lata doświadczenia w handlu międzynarodowym. Preferowane doświadczenie w pracy w handlu półproduktami rolno-spożywczymi (commodities)
  • - Dobra znajomość języków obcych,bardzo dobry język angielski (atutem będzie znajomość j. niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego,francuskiego),
  • - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • - Dynamiczność i konsekwentność w działaniu,
  • - Orientacja na efekty i sprawność działania,
  • - Silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie,
  • - Dyspozycyjność i komunikatywność,
  • - Znajomość obsługi komputera,
  • - Prawo jazdy kat. B,
  • - Dobra znajomość Microsoft Office.

Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@foodcom.pl

Asystent/ka handlowca

Oferujemy:

  • - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • - Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, Fitprofit
  • - Odkrywanie kuchni świata podczas wspólnych obiadów
  • - Możliwość nauki języków obcych
  • - Pracę w międzynarodowym zespole
  • - Możliwość awansu

Zadania:

  • - Bieżące administrowanie dokumentacją handlową
  • - Zapewnienie przepływu materiałów, zestawień i kalkulacji handlowych wśród wszystkich pracowników działu
  • - Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji
  • - Identyfikowanie potencjalnych obszarów do poprawy w zakresie obsługi kluczowych Klientów
  • - Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na partnerskiej współpracy

Wymagania:

  • - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • - Energia i inicjatywa w działaniu, umiejętność proponowania i wprowadzania usprawnień
  • - Umiejętność pracy pod presją czasu